.

.

Колекција Ранец со крстосница Роси со паричник од Миа К

Колекција Ранец со крстосница Роси со паричник од Миа К

DEN 719.84
Износ

Забелешка : Оваа дизајнерска торба е дел од колекцијата MKF од Миа К. и не е поврзана со материјалот Миа Фароу : Направено од висококвалитетна функција за обложување на веганска кожа од ткаенини : Дизајнирано со луксузно затворање на хардвер со златен тон, затворање на патентот и горен патент за затворање на паричник за појавување на паричник за појавување на патент Со рачката на зглобот метални стапала за да ја задржите торбата исправена текстура за печатење дизајн прилагодливи ленти за рамо; Факултативно абење како џебови со ранец : Внатрешноста има пространа оддел, вклучувајќи и wallиден патент џеб, кој е во комбинација од 2 длабоки лизгачки џебови на паричникот, има пространа оддел со 12 слотови за картички, 2 целосни прегради за сметки, мерења на џеб со патент во средна центарот- 11.25 Во L x 13 во H x 6 во отстранлив и прилагодлива лента за рамо се протега 50 во паричник- 8 во l x 4 во H x 0,5 во рачката на зглобот D- 6,5 во ранец.

R

Им се допаѓа и на купувачите