.

.

Ранец За Девојки Со Голем Капацитет Цртани Училишни Чанти Мажи Жени Аниме Мода Торба За Рамо

Ранец За Девојки Со Голем Капацитет Цртани Училишни Чанти Мажи Жени Аниме Мода Торба За Рамо

DEN 495.84
Износ

Материјал : Најлон. Нер : Полиестер. Функција : раменици, преносни. Спецификации торба за складирање, главна торба. Големина : ширина 31см * висина 45см* дебелина 14см Враќање На Училишните Подароци. Функција : училишен ранец, патна торба, спортска торба, училишни чанти, дневен ранец. СОВРШЕН ПОДАРОК.

R

Им се допаѓа и на купувачите