.

.

Замрзнат Ранец Во Собата

Замрзнат Ранец Во Собата

DEN 0.33
Износ

Сега таа може да ги однесе своите омилени принцези во движење со овој разигран Замрзнат ранец со детали за сјајот и неверојатен холографски принт Ана и Елса напред. Чиста модерна забава за вашата мала принцеза! 12"В х 18"Х х 5" Д.Топ-затворање на патент. Прилагодливи поместени ремени за рамо. Еден преден надворешен џеб, горната рачка на јамката за шкафче и џебовите со двојна воздушна мрежа од страните. Две главни прегради, луксузен организатор на ентериер, вреќа за цинч, патент, торба за ручек и висат. 100% Полиестер. Место чисто. Увезени. - Дизни. Сите Права Се Задржани. Дизни Замрзнати 4-Парче Ранец За Девојки.

R

Им се допаѓа и на купувачите