.

.

Путер во Лондон напојува цел ден, облечете маскара, 0. fl oz

Путер во Лондон напојува цел ден, облечете маскара, 0. fl oz

DEN 0.67
Износ

Beauty Spacenk израмнете ја играта за трепки за целиот ден трепки! Путер во Лондон, напојувајте цел ден, носат маскара веднаш испорачуваат должина, драматична навивам и дефиниција на индивидуални трепки со долготрајно, флексибилно 8-часовно носење. Кремастата, формула отпорна на вода без масло е нанесена со хидрантен екстракт од јојоба, така што трепките се појавуваат подебели и повеќе волумизирани без да се плеткаат, да се замаглуваат или да се тресат. Мултифункционалната, привлечна, заоблена четка има микро-комби, за да ги достигне дури и најмалите трепки, додека меките флексибилни влакна создаваат панорамски ефект од 360 степени .. природно е привлечно. Долга облека (8+ часа абење) и без масло. Curved Curved Mascara четката со двојна намена има микро-комбиња за прецизна примена и меки флексибилни влакнести и издолжете го изгледот на трепките. Крем, формула отпорна на вода со удобно флексибилно носење. 100% безбедни за екстензии на камшик. Единствената мешавина од восок за негување испорачува моментална должина, драматична навивам и дефиниција. Без глутен.

R

Им се допаѓа и на купувачите