.

.

Божествена моника- rhinestone украсена женска платформа пумпи во злато

Божествена моника- rhinestone украсена женска платформа пумпи во злато

DEN 799.84
Износ

Различен изглед на класичната пумпа со овие пумпи за платформа. Моника има прекрасни детали за ринестон и сјај преку горните чевли, и небото високо стилото потпетица со скриена платформа за додадена висина. Текстил, сјај, гумена надворешна плоча. 4,75 инчи потпетица, платформа од 1 инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите