.

.

Лесни улични соодветни пумпи

Лесни улични соодветни пумпи

DEN 591.84
Износ

Правилното по лесна улица е класична пумпа што ќе ја носите повторно и повторно. Поставена на трендовски блок -потпетица, оваа едноставна силуета има вградено во комфорни карактеристики кои вклучуваат супер флексибилна надворешна плоча и мека, пернишана инзола, што ги прави сон да носат ден или ноќ. Подготвена влошка. Лизгање на затворање. Блок пета.

R

Им се допаѓа и на купувачите