.

.

Brinley Co. Co. Women'sенски ФАУ кожа дво-тон удобност со гроздобер тркалезен пети решетка Мери Janeејн Пумпи

Brinley Co. Co. Women'sенски ФАУ кожа дво-тон удобност со гроздобер тркалезен пети решетка Мери Janeејн Пумпи

DEN 608.00
Износ

Covet Vintage инспириран стил во Pumps Mary Jane By Brinley Co. Faux кожа нагоре убаво прикажува сложена дизајн на страната и дефинирано врвно зашивање. Чунки со високи потпетици создаваат суптилни лифт и поставените табани обезбедуваат удобност со удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите