.

.

Американски Туристер зајдисонце крстарење Спинер исправени

Американски Туристер зајдисонце крстарење Спинер исправени

DEN 1.00
Износ

Колекцијата за крстарење за зајдисонце од страна на американскиот Туристер е светла и забавна со крајната трајна заштита на Хардсајд. Изграден за да трае, но подготвен за забава, зајдисонцето крстарење е модерно, забавно и лесно може да се донесе на секое патување! Оваа колекција на три дела Хардсајд е подготвена за патување и им дава забавни баратели на сите возрасти уникатни и трендовски опции во боја, кои вклучуваат лето небо, розово бери, јаболко зелено, ноќна ноќ и облак бело. Зајдисонцето крстарење вклучува 21 -тина „Спинер исправен, 24“ врвен и 29 ”спинер исправено. Кога сте подготвени за авантура за одмор, колекцијата за крстарење за зајдисонце ќе ве однесе таму во функционален стил! Забавувајте се од патувањето со американската колекција „Туристер“ и „Сонцето крстарење“ - забавата никогаш не старее! Надворешноста отпорна на гребење на ABS; Единечни тркала за вртење за непречено возење; Фиксна заклучување на бирање TSA 3 на 24 "Удобно зафат, рачки за носење на горните и странични страни; - 31 x 22 x 13, тежина 9,5 фунти; 24 инчи - 27 x 20 x 11, тежина 7,2 фунти; 21 инчи - 22 x 15,9 x 11, Wight 5,7 bs.

R

Им се допаѓа и на купувачите