.

.

Американски флаер Веро 6-ПЦ постави розови

Американски флаер Веро 6-ПЦ постави розови

DEN 2.67
Износ

American Flyer Vero 6-PC Set Pink (17 "Cabin Bag 18 " Whld dfl 21 "25 " 28 " + 311 торба) Американски флаер 5-парчен сет & лична носачка дафел . Голем спинер исправен 18 "x12" x28 ", 10,60 фунти. Среден спинер исправен 16 "x10" x26 ", 8,70 фунти. Носење на врти на врвот 14" x9 "x22", 7,40 фунти. Тркала дуфел 18 "x12" x12 ", 4,30 фунти. Лична торба 12" x12 "x17,5", 2 фунти. Правото има 4 тркала на врти. 2 "проширување за дополнителна моќност за пакување. Правилностите имаат заклучување на рачката за телескоп. Правилите имаат рачки со врвни и странични носења. Целосно обложен ентериер. Повеќекратни внатрешни и надворешни џебови. Целосно цевки за агол за дополнителна заштита. Цврста рамка и лесна конструкција. Тркала со тркала. Рачка. Лична торба има рачка и лента за носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите