.

.

Начин да се слави пролетниот фиберборд портокалова 6 без дожд врамен од дожд BO знак

Начин да се слави пролетниот фиберборд портокалова 6 без дожд врамен од дожд BO знак

DEN 271.84
Износ

Нашиот начин да ја прославиме пролетта 6 "Ниту еден знак за кутии за дожд не носи забавен и секојдневен начин да додадете малку пролет во вашиот простор. Додадете инспирација на флертниот модерен начин со обесете една од овие плакети во близина. Портокалови ленти над кремаста бела боја и забавата велејќи се печатени на плакетата во центарот "Без дожд без цвеќиња " Целокупното парче мери 6 "и вклучува метална закачалка за триаголник, така што е подготвена да се користи веднаш штом ќе го добиете дома. Колку е забавен пролетен додаток на вашиот декор, употреба во затворен простор се препорачува за оваа ставка. Начин да се слави пролетта 6 "Без знак за кутии за облик на дожд. Уникатен стил карактеристики со мал знак слоевит на уникатна позадина. Природните дрвени рамки опкружуваат квалитетен слој знак. Металниот триаголник кука е прикачена на задниот дел за лесна употреба. Се препорачува употреба на затворен простор.

R

Им се допаѓа и на купувачите