.

.

Билни Есенции Мед Јас Сум Силен Зајакнување Шампон Со Мед Есенции, 10. фл оз

Билни Есенции Мед Јас Сум Силен Зајакнување Шампон Со Мед Есенции, 10. фл оз

DEN 116.48
Износ

Со голема моќ доаѓа одлична коса. Почестете ја вашата со попустлива Пена Од Билни Есенции Мед Јас Сум Силен Шампон. Овој рн-избалансиран и безбеден во боја шампон, направен со 0% глутен и минерално масло, и дава на косата претрупана сила. И има Есенции Од Мед, така што мириса луксузно како што се чувствува. Билни Есенции Мед Јас Сум Силен Шампон За Зајакнување Со Есенции Од Мед 10,1 фл оз : Билни Есенции Мед Јас Сум Силен Шампон За Зајакнување има 0% глутен или минерално масло. Бакнати Со уживање Мед Есенции. Надополнувањето на мешавината ја поправа косата за да и даде претрупан сила. Остава косата чувство заштитени & незапирливо мазна. Боја-безбедна, рн-избалансирана формула.

R

Им се допаѓа и на купувачите