.

.

Преса пи зима 215 65r r гума

Преса пи зима 215 65r r гума

DEN 1168.00
Износ

PRESA PI14 WINTER 215/65 R16 98 R TIRE PRESA PI14 WINTER 215/65 R16 98 R TIRE FITS : 2017-21 Jeep Compass North 2014 Subaru Forester 2.5i 2016 Jeep Renegade Dawn of Justice 2019-22 Nissan Rogue Sport S 2015 Jeep Renegade North 2021 Mazda Mazda CX-30 GX 2009-17 Volkswagen Tiguan Trendline 2017 Nissan Rogue Sport S 2022 Mazda CX-30 GT 2001-02 Volvo V70 X/C 2020 Mazda CX-30 Префериран 2018 Volkswagen Tiguan Tiguan Limited 1993 Cadillac Eldorado Sport 2002 Land Roverandan S 2005 Land Rover Freelander SE 2023 Mazda CX -30 2.5 S 2004 Land Rover Freelander SE3 2023 Jeep Compass Sport и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите