.

.

Мебел за мебел за небото, затегнати кадифени глави, повеќе големини

Мебел за мебел за небото, затегнати кадифени глави, повеќе големини

DEN 2.00
Износ

Луксуз прикажан во најдобар случај, оваа глава ќе додаде инстант паначе во декор на вашата спална соба. Истакнати во меки, богат кадифе, оваа глава може да се пофали со прекрасно рачно изработени тафти со дијаманти. Ова е совршена мешавина на удобност и мода, и погодно се прицврстува на секоја стандардна рамка за кревет. Мебел за небесни мебел затегнати кадифени глави : модерен стил. Рачно изработени тафти со дијаманти. Подлога за кадифен пена. Елегантен кадифеен тапацир. Цврста градба на бор со метални нозе. Прицврстува на која било стандардна рамка за кревет. Само чисто место. Лесен за склопување. 1-годишна ограничена гаранција; Исклучува ткаенина. Достапно во разни бои. Близначка глава (собрана) : 41 "W x 4" D x 51 "H. Целосна плоча (собрана) : 56" W x 4 "D x 51" H. Кралицата Headboard (собрана) : 62 "W x 4" D x 51 "H. King Headboard (собрано) : 74" W x 4 "D x 51" H. Калифорнија Кинг Хедборд (собрано) : 78 "W x 4" d x 51 "ч.

R

Им се допаѓа и на купувачите