.

.

Предност НА 235 70Р С Гума Одговара: 2004-ХОНДА ПИЛОТ ЕКС-Л, Форд Експлорер Спорт

Предност НА 235 70Р С Гума Одговара: 2004-ХОНДА ПИЛОТ ЕКС-Л, Форд Експлорер Спорт

DEN 1440.80
Износ

Трапезоидниот дизајн на канџите на работ на рамото ја зголемува влечната сила во снегот и калта, ја троши топлината и ја подобрува издржливоста.Нерамните блокови на шарите на рабовите го подобруваат држењето на мразот и во калта обезбедувајќи супериорна влечна сила.Цик-цак жлебовите и континуираниот централен блок обезбедуваат извонредно држење и супериорно ракување. 3 Врвна Планинска Снегулка Сертифицирана (3 ПМС) за тешки снежни перформанси. Агресивниот дизајн на отворено рамо ја зголемува стабилноста и влечењето во сите временски услови. Каменитеecектори издржуваат тешки услови на патот. Одговара : 2012 Џип Либерти Спорт 2006 Џип Либерти Отпадник 2004 Форд Ф-150 XL 2003 ХОНДА Пилот ЕКС 2002-04 Џип Либерти Отпадник 2007-09 Џип Либерти Спорт 2005 Џип Либерти Роки Планина Издание 2002-03 Форд Експлорер XLT 2000-03 форд Ф-150 xlt 2010-11 Џип Слобода Отпадник 2006-10 Ford Explorer Xlt 2001-04 Форд Бегство Xlt 2001 Ford explorer Спорт Трак База 2002 Ford Explorer Sport 2004-05 Ford Explorer Xls Спорт 2000-01 Форд Explorer Поштенски 2001-02 ФОРД Истражувач СПОРТ БАЗА 2003-05 Форд Експлорер Спорт Трац Xlt 1997-99 Форд Ф-150 ЛАРИЈАТ 2007-10 Форд Експлорер Спорт трац xlt 2004 Форд Ф-150 Наследство Xlt 2004 Форд Ренџер Тремор 2008 Хонда Пилот Се-L И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите