.

.

Замена на заградата на браникот компатибилен за 2006 година- Toyota 4Runner Front, левиот возач

Замена на заградата на браникот компатибилен за 2006 година- Toyota 4Runner Front, левиот возач

DEN 1486.72
Износ

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Quantity : Sold individually Material : Plastic Notes : Bumper Cover Support Replaces Partslink Number : TO1066163 Replaces OE Number : 5211635100 Interchange Part Number : 5211635100, TO1066163 Warranty : 1-year Replacement unlimited-mileage warranty REPLACEMENT BUMPER BRACKET If your car's been in a collision, you may need Нови држачи за браник за да го обезбедите вашиот браник на место. Замените за замена на браникот нудат прифатливо решение за да ви помогнат да ја завршите работата како што треба. Секоја заграда е направена на истите спецификации како оригиналните загради на вашето возило за загарантирано совршено вклопување и инсталација без проблеми. Оригинална држач за браник. HELPS Вратете го вашето возило во како нова состојба. Не може да се изгради со висококвалитетни материјали за да се обезбеди долг животен век. Произведено користејќи ги истите процеси како оригиналот, обезбедувајќи одлична вклопување и квалитетно завршување. Го заменува бројот на ОЕ : 5211635100. Заменува број на делови : TO1066163. Број на размена на дел : 5211635100, TO1066163.

R

Им се допаѓа и на купувачите