.

.

Правда мало девојче и голема девојка атлетска страна патенти патики, големини 13-4

Правда мало девојче и голема девојка атлетска страна патенти патики, големини 13-4

DEN 3.00
Износ

Атлетските патики на правдата за девојчиња имаат сјајно горниот дел што е привлечно и забавно со страничен зипер и еластична чистачка стил за безбедно и удобно вклопување. Тие ќе бидат нејзини патики, обезбедувајќи брз дизајн што е совршен кога таа доаѓа и оди. Одлично за цел ден на забава за време на авантурите во викендот или излегувањето на игралиштето. Затворање на чевли : Еластични ленти и странично затворање на поштенски патенти за лесно вклучување и исклучување. Материјали : Сјајот полиестер горен со ЕВА и ТПР дното обезбедува удобна надворешна плоча што не се означува. Крајна употреба : Атлетска патика совршена за време на игра, затворено и на отворено. Чиста и грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен.

R

Им се допаѓа и на купувачите