.

.

Втора чаша карамело, Т-дискови за систем за топол пијалок Тасимо

Втора чаша карамело, Т-дискови за систем за топол пијалок Тасимо

DEN 271.84
Износ

Луксузна мешавина од слатка арома на месар и кадифено мазно богатство. Ние ги внесуваме грав со вкус на карамела за да создадеме целосен вкус на вкус. Направено исклучиво за системот за производство на домови Tassimo, Втор чаша Carmelo T-Discs има 65 проценти сертифицирано кафе на дождовни шуми, богата мешавина од вкус на карамела и целосна арома. Започнете го утрото со слатка, вкусна пијалак во вашата кригла.

R

Им се допаѓа и на купувачите