.

.

Кревет Во Чаршаф За Торби Комплетно Аква Сино

Кревет Во Чаршаф За Торби Комплетно Аква Сино

DEN 0.67
Износ

Уживајте Во Искуството на вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително тенок комплет Чаршафи што дише, кои имаат свиленкасто меко чувство и сјајна завршница. Овој сет на Листови обезбедува трајна живост на бојата без разлика колку често се мијат и се направени од предива од микро влакна со висока јачина кои ќе останат меки свилени и без брчки со години. Мека на допир, лесна нега Не е потребно пеглање. Елегантен Комфор ƒƒƒ'ƒƒ'ƒ'ƒ'ƒ'ƒ'ƒ ' ® ' ® ' ® забелешка : ЛИСТОТ СО ДВОЈНА ГОЛЕМИНА е 3 КОМПЈУТЕРСКИ сет. ДОАЃА СО Само 1 НАВЛАКА За ПЕРНИЦИ Елегантна Удобност Димензии Со Целосна големина-Рамен чаршав 81 "х 96", Вграден лист 54 "х 75" , 2 стандардни навлаки за перници 20 "х 30" - Одговара На Душеци до 16" - 100% Гарантирано Задоволство ! Дебелина, мекост и топлина посилни и потрајни од памукот, со најсилни шевови за да се спречат Солзи Длабок џеб, целосно еластичен вграден чаршав за душеци со дебелина До 16 Инчи брчки-и отпорен на избледување, ладна вода што може да се пере и брзо се суши лесна, ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНА НЕГА : тие се меки колку 1500 Нишки Египетски Памук И издржливи од највисокиот број на конци памук. Неговите ултрафини предива и микро вентилирани ткаат ја одбиваат потта и дамките, правејќи кратко миење со ладна вода и брзо сушење на тивок оган се што ви треба за да ги одржувате овие постелнини свежи и чисти. Тие нема да бидат ослабени или солза дури и по долгогодишна употреба, одржувајќи мазна, отпорна на брчки што само се подобрува со текот на времето. Одговара на душеци до 14 "- 18 " длабоко со еластична насекаде околу вградениот лист. Листовите за лесна нега се перат во машина и не бараат пеглање.

R

Им се допаѓа и на купувачите