.

.

Skyland Tier Bamboo Rack, решетката за природно складирање со рамка од бамбус и торба за складирање за спална соба, дневна соба

Skyland Tier Bamboo Rack, решетката за природно складирање со рамка од бамбус и торба за складирање за спална соба, дневна соба

DEN 575.84
Износ

Опис. Оваа полица за складирање усвојува ретро и елегантен дизајн. Бамбус претставува античка класика. Сега тие се собрани на оваа корпа за скалила за да го донесат исклучителниот допир од минатото до вашиот дом. Три торби за складирање со различни големини ви овозможуваат многу. на просторот за складирање. Можете да одлучите која торба за складирање сакате да ја користите според вашите различни потреби. Може да се стави во просторијата за складирање облека и чаршафи, или може да се смести во дневната соба за да се организираат книги и списанија .. Спецификација. Главна боја : Браун. Главен материјал : Бамбус. Големина на производот : 17,5 x 13 x 42,9 инчи. Големина на пакетот : 44,8 * 14.9 * 3,9 инчи. Нето тежина : 7,2 lb. Бруто тежина : 9,7 lb. Без разлика дали е обезбеден прирачник за инсталација : Да. Список за испорака. - 1 x решетката за складирање. - 1 x упатства. - 1 x торба за додатоци (не вклучува шрафцигер и чекан). Набавете белешки. 1. Бојата на производот може да биде малку поинаква под различно светло. 2. Големината на производот се мери рачно, може да има мала грешка цврста и издржлива : оваа полица за складирање е изработена од висококвалитетен бамбус, кој е издржлив и може да се користи неколку години по правилното одржување. Уникатен дизајн : Елегантниот дизајн е комбиниран со природен обоен бамбус. Природната боја на бамбус и сивата боја на ткаенината носи уникатен шарм во просторот. Голем простор за складирање : Оваа полица за складирање има 3 слоја полици, секој слој ви обезбедува доволно простор за чување или прикажување на вашите предмети. Дизајн на форма : Триаголниот дизајн на рамката на оваа полица за складирање обезбедува стабилност и го спречува лесно да се распадне за да ја спречи вашата повреда. Мултифункционална полица : Оваа полица може да се користи не само за складирање, туку и за приказ. Ако на вашиот дом му е потребна декорација, можете да го користите за да ставите некои украси.

R

Им се допаѓа и на купувачите