.

.

Линон Емерсон Една Библиотека

Линон Емерсон Една Библиотека

DEN 1.67
Износ

Остри линии и топла завршница на капучино и даваат на Единствената Библиотека На Емерсон класична едноставност што одговара на секој дом. Изградено од цврст бор, ова парче ја спојува безвременската убавина на мебелот во стилот на мисијата за совршено да прикаже колекција книги, фотографии или семејни богатства. За да создадете кохезивен изглед низ вашиот дом, спарете се со други парчиња од колекцијата за да ја изградите вашата идеална дневна соба. Достапно во две големини. Класичен стил на мисија. Топло капучино заврши. Две нивоа на простор за складирање и прикажување. Цврста конструкција од борово дрво. Дополнителни соодветни парчиња на располагање. Достапно во две големини. Растојание помеѓу полиците : 11.5". Дозвола кат : 3.125. Потребно Е Собрание. Бродови во 1 Кутија.

R

Им се допаѓа и на купувачите