.

.

Каролини Богатства 8158КАРЦ Ракчиња Сет На Држач За Чаши Автомобилски Подлоги, Големи, разнобојни

Каролини Богатства 8158КАРЦ Ракчиња Сет На Држач За Чаши Автомобилски Подлоги, Големи, разнобојни

DEN 1.67
Износ

Каролини Богатства 8158карц Ракчиња Комплет Од 2 Чаши Држач За Автомобили, Големи, разнобојни Шарени Апсорбирачки Подлоги за Автомобили Од Песочник. Комплет од 2 со овој дизајн. Двата подлоги имаат дијаметар од 2 1/2 инчи и се високи нешто повеќе од 1/4 инчи. Направете изјава во вашето возило за вашата личност и спречете ја водата да направи голем хаос кога вашиот пијалок ќе почне да се топи. Погрижете се да го земете пијалокот со вас кога ќе го напуштите возилото и ќе го напуштите подметачот! Овој Автомобил Подлоги е Од Каролини Богатства морска храна категорија на производи. Комплет од 2 со овој дизајн.

R

Им се допаѓа и на купувачите