.

.

Блер, Перика Џон Рено, Продадена од Стилски Перики. Безвременски Боб Лесна Синтетичка Коса Отворена Плетена Капа за Удобност. Просечна Големина Во Различни Бои

Блер, Перика Џон Рено, Продадена од Стилски Перики. Безвременски Боб Лесна Синтетичка Коса Отворена Плетена Капа за Удобност.

DEN 3.00
Износ

Безвременски боб со тапи удирања е крајната високомодна комбинација. Чувството на полирање и составување никогаш не било толку лесно.Отвореното плетено капаче Од О ' солит е 50% полесно од вашата просечна перика, но сепак обезбедува целосна покриеност. Периметарот е обложен со мек кадифе за да биде безбедно поставен. Можете исто така да ја прилагодите големината на капачето до половина инч користејќи ги тенките велкро ремени. Чувствувајте се самоуверено и удобно во овој безвременски стил.Колекција : О ' осолит Колекцијакап Дизајн : Отворена Плетена Капа Големина : Просечен Тип На Коса : Лесна Синтетичка Должина На Коса : Тресок 3,5" Круна 10" Тил : 2,5" Страна 6,75"Тежина : 2,5 Озсинтетичка Нега на КОСА Препорачуваме да ја миете алтернативната коса на секои 6-8 носикистење ова ќе предизвика заплеткување - исплакнете темелно под ладна проточна вода до вода Работи Јасно завиткајте Перика Во Крпа И Нежно Исушете Ја - Нежно Отплеткајте Ја Косата Користејќи Широк Чешел За Заби - Спреј Со Спреј За Кондиционирање (3-5 Пумпи) Држејќи Се Подалеку Од Основата. Не исплакнете го регенератороткупете СО ДОВЕРБА!Стилски Перики е овластен продавач На џон Рено. Ние ги користиме професионално фотографираните слики На Џон Рено кои се најдобри достапни за да обезбедиме точност на бојата, но не можеме да го контролираме начинот на кој боите ќе изгледаат на вашиот монитор. Ако не сте сигурни за боја или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не за да можеме да ви помогнеме да ја поставите вашата нарачка.ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Отворен Плетен Врв + Назад-Овозможува супериорна вентилација за максимално ладење на скалпот со машинско плетење. Отворете Ги Јазичињата За Уши-Овозможува прилагодување со жица што може да се свитка. Прилагодливи Јазичиња-Му Овозможува на носителот да го прилагоди обемот. Кадифена Предна Линија За Коса + Тил-Овозможува зголемена удобност на линијата на косата. Областа на тилот вклучува две вертикални жици за свиткување, кои овозможуваат прилагодување.

R

Им се допаѓа и на купувачите