.

.

Линум дома турски памук Патара монограмирана шарена пешкир од плажа на плажа

Линум дома турски памук Патара монограмирана шарена пешкир од плажа на плажа

DEN 3.00
Износ

Оваа прекрасна автентична пестемална бања и крпа за плажа е стручно направена од 100% турски памук. Оваа крпа спортува рамен ткаен фронт и Тери назад со дизајн со лента со кабана и е извезена со единечен почеток по ваш избор. Совршено за бањата, базенот или плажата, овие аболибени крпи се произведуваат во нашата најсовремена вертикално интегрирана зелена фабрика во Турција, која работи на 100% соларна енергија. Рачно облечена со најдобрата 100% оригинален турски памук; Рачни врзани рабови на Тасел; Везено со единечна буква монограм по ваш избор за дополнителен посебен допир; Разновидната крпа е одлична за бањата, плажа, базен, бањата и може да се користи како ќебе за плажа, саронг, чаршав за пикник и многу повеќе; Машина за перење, лесен, аборобен и брзо сушење; Може да се вала за лесно да се вклопи во куфер или торба за плажа; Предиво-обоен, издржлив и еколошки; Произведени со употреба на соларна енергија; Направено во Турција.

R

Им се допаѓа и на купувачите