.

.

Arizona Diamondbacks MLB Colorblock персонализирана 30 60 крпа за плажа

Arizona Diamondbacks MLB Colorblock персонализирана 30 60 крпа за плажа

DEN 355.52
Износ

Додадете некој тимски дух на следната плажа или базен ден со официјално лиценциран MLB "Colorblock " Персонализирана крпа за плажа од страна на Северозападната група, ДОО. Оваа мека и апсорбирачка крпа од 30 "x 60" е дизајнирана со ваша персонализација во распоред на блок во боја, во кој има името на тимот, логото и воспоставената година. Дајте му на оваа персонализирана крпа како дополнителен посебен подарок или персонализирајте го еден за себе, совршено е за секој сончев ден! Официјално лиценциран МЛБ. 30 "x60" мека и апсорбирана крпа за плажа. Персонализирани.

R

Им се допаѓа и на купувачите