.

.

Ресторан ВО соседството III-Современа Ликовна Уметност Giclee На Платно Галерија Завиткајте-wallиден декор-Уметничко сликарство-Подготвен За Закачување

Ресторан ВО соседството III-Современа Ликовна Уметност Giclee На Платно Галерија Завиткајте-wallиден декор-Уметничко сликарство-Подготвен

DEN 431.84
Износ

Музејска Квалитетна уметничка репродукција на Платно, Испружена со рака во САД. Прилагодено пакување отпорно На Оштетување. РЕПРОДУКЦИЈА НА КВАЛИТЕТОТ НА МУЗЕЈОТ : ликовно Уметничко печатење на Ултра Квалитетно Уметничко Мат Платно.Печатени на 10 Боја епсон Ликовна уметност печатач и оригинални уметнички дела слика. Висококвалитетно печатено платно испружено и споено до издржливи рамки отпорни на смалување. 1.50" дебели носилки за профилот на квалитетот на галеријата. Платната се печатат и рачно се протегаат во САД од професионалци. Вклучен комплет за додатоци за виси.

R

Им се допаѓа и на купувачите