.

.

Bambino Mio - Miosolo All -in -One Claper Pareap

Bambino Mio - Miosolo All -in -One Claper Pareap

DEN 1328.00
Износ

Наградуваниот Миосоло на Бамбино Мио е едноставна, стилска и супер мека се-во-една крпа, која е лесна за употреба како еднократна употреба! Пелената е таинствена* што значи дека ќе расте со вашето бебе од раѓање до тренингот. Пелена Miosolo All-in-One има голем број на уникатни карактеристики, вклучувајќи систем за влечење и џеб што ја прави пелена полесна за материјали и е совршена за вметнување на засилувач за да ја зголеми апсорпцијата. Достапно во низа стилски дизајни. Стилска, супер мека пелена за крпа. Пелена е таинствена* што значи дека ќе расте со бебе од раѓање до тренинг на ситници . Големината на пелена може да се промени со помош на прилагодливите прицврстувачи на прицврстувачите и јамката за да одговараат на формата на вашето мало . скриено супер апсорбирање на јадрото и да остане сув внатрешен слој Чувајте ја влагата подалеку од нежната кожа на вашето бебе . Супер престој мекото ткаенина останува меко миење по миењето, обезбедувајќи ја најлесната и најудобната пелена за дното на вашето бебе . Единствениот систем за влечење на табулаторот го прави отстранувањето на јадрото однатре Пелена што е можно поедноставна - ова ги подобрува перформансите на алиштата и го забрзува времето за сушење.

R

Им се допаѓа и на купувачите