.

.

Сиетл меѓународен наин леб, 16. мл, брои

Сиетл меѓународен наин леб, 16. мл, брои

DEN 59.84
Износ

Нашиот наивен леб носи меѓународен вкус токму во вашиот дом. Сиетл Интернационал Наан е совршена страна за кари, јадења од ориз или натопени во хумус. Обидете се со Сиетл Интернационал Наан како кора за неверојатни лични пици! Нашите меѓународни производи во Сиетл вклучуваат најразлични вкусни печива. Од исечен леб од француски и кисела супа до меки лебници до наш леб од лук од печење или на скара, имаме производ за да го направиме оброкот поудобно. Знаеме дека планирањето на оброците може да биде предизвик, така што сме тука да понудиме едноставни и вкусни решенија за уживање. Нашиот мек и вкусен наивен леб носи меѓународен вкус токму во вашиот дом. Сиетл Интернационал Наан е совршена страна за кари, јадења од ориз или натопени во хумус. Обидете се со Сиетл Интернационал Наан како кора за неверојатни лични пици. Нема сируп од пченка со висока фруктоза.

R

Им се допаѓа и на купувачите