.

.

Едноставно Дејзи 18 14 Нешто е рибино животинско печатење, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 14 Нешто е рибино животинско печатење, сет од 4

DEN 0.33
Износ

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Едноставно Дејзи 18" x 14 "Нешто е рибино животинско печатење, сет од 4 : сет од 4 плакати. Идеално за секоја пригода. Изобил на дизајни за избор.

R

Им се допаѓа и на купувачите