.

.

Едноставно Дејзи 18 14 Рапсодија геометриски принт пласман

Едноставно Дејзи 18 14 Рапсодија геометриски принт пласман

DEN 1.00
Износ

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Едноставно Daisy 18" x 14 "Рапсодија геометриски печати пласмат : сет од 4 плакати. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор.

R

Им се допаѓа и на купувачите