.

.

Едноставно Дејзи, Харлекин Геометриски ПРИНТ ПЛАСЕМАТ, Кралско сино

Едноставно Дејзи, Харлекин Геометриски ПРИНТ ПЛАСЕМАТ, Кралско сино

DEN 0.33
Износ

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Едноставно Дејзи, 18 x 14 инчи Харлекин Геометриски печати Платим (сет од 4), Кралско сино : сет од 4 плакати. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор.

R

Им се допаѓа и на купувачите