.

.

Беркшир Домашна Облека Женски Л С Шал Јака Шерпа Кардиган

Беркшир Домашна Облека Женски Л С Шал Јака Шерпа Кардиган

DEN 340.00
Износ

Домашната Облека Во Беркшир Велсофт Кардиган е совршен за секојдневно носење. Без разлика дали се дружите дома или работите, напорниот И пријатен Кардиган Велсофт е совршено парче за слоевитост. Изработен од 100% супер мек полиестер, овој кардиган е издржлив и топол. КВАЛИТЕТ и УДОБНОСТ - оваа наметка е изработена од 100% полиестерски материјали кои се меки и нежни против вашата кожа. ОПУШТЕТЕ се СО СТИЛ - долгите ракави и хаубата ќе обезбедат топлина со средна должина за функционалност. ЛЕСНА НЕГА-препорачуваме машинско перење на вашиот кардиган самостојно користејќи ладна вода. Може да се исушите без поставување на топлина или да дозволите да се исуши. Достапно Во големини Мали, Средни, Големи и Екстра-Големи. Беркшир Домашна Облека Женски Велсофт Кардиган со Качулка.

R

Им се допаѓа и на купувачите