.

.

Пријатели женски И Женски Плус Џогери

Пријатели женски И Женски Плус Џогери

DEN 255.84
Износ

Овие панталони ќе бидат тука за вас! Покажете ја вашата љубов кон саканиот ситком Пријатели со овие премногу кул Џогери. Еластичниот еластичен појас и врвката за влечење овозможуваат удобно вклопување што ќе ви се допадне. Одличен подарок за обожавателите! Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи Големина С.Затворање : стил На влечење со еластичен појас со врвка за дополнителна удобност. Карактеристики : Allover печати . - Ворнер Брос. Забава, Сите Права Се Задржани. Пријатели Џогери За Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите