.

.

Женски Шорцеви Плус Големина Клиренс Женски Кадифени Секси Дамки Пижами Шорцеви

Женски Шорцеви Плус Големина Клиренс Женски Кадифени Секси Дамки Пижами Шорцеви

DEN 639.84
Износ

Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. Големина : XXXL Половината : 84-88cm/33.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Големина : XL Половината : 76-80cm/29. Информации за производот : Сезона : Лето,Пролет : Женски Повод : Сексиматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна,Должина На Сексислав : јака Без Ракави : В врат како да се мие : Рачно Миење Ладно Што добивате : 1 парчиња Жени Пижамазизираат : Половината : 64-68см/25. плус големина шорцеви за жени дозвола.35" т Колкови : 92-96см/36.07 "Колковите : 104-108cm/40.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо секси.77" т Колкови : 88-92см/34.

R

Им се допаѓа и на купувачите