.

.

Дребо Пишување Биро Во Црно

Дребо Пишување Биро Во Црно

DEN 3.33
Износ

Уморни од неуредна маса со купишта датотеки и други документи? Со полица за работна површина и двостепена долна полица, бирото во форма На Буквата Л совршено се вклопува во аголот за да го максимизира вашиот постоечки канцелариски простор. Дрвеното биро е дизајнирано со уникатен, простран врв, додека горните и долните полици одржуваат се што е организирано. Црно-завршената метална рамка го поддржува бирото, со дизајн во форма на"Х" за дополнителен стил и безбедност. Нека Бирото Дребо создаде силно, ефикасно, мотивационо работно место за вас. Биро за пишување во форма на буквата л. Метална подлога во Форма На Х. Број на полица : 3. Димензија На полицата : Врвот : 35 "W x 14"d x 8"H, Дното : 35"W x 14"d x 17"H. димензија на просторот на Ногата : 33"W x 19"D x 28" H. Капацитет На Тежина : 44 фунти. Капацитет на тежина на полицата : 11 килограми. Потребно е собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите