.

.

Тајсон сите природни пилешки гради без кожа без кожа, торба со ЛБ

Тајсон сите природни пилешки гради без кожа без кожа, торба со ЛБ

DEN 77.44
Износ

Нема ништо како готвење од нула, особено кога ќе започнете со Тајсон сите природни,* без безобразни, пилешки гради без кожа. Подигнат без антибиотици некогаш и без додадени хормони или стероиди, ** Ова е сето природно* пилешко е сочно и нежно со 23 грама протеини по порција. Тенки исечени за повеќе дури и готвење, гответе пилешко за да се уништат или зачинете пилешки гради за кој било оброк што го имате на ум. За брза и вкусна вечерашна вечера, подгответе без бесконечен пилешко гради во фрижидер за воздух со сос од скара и уживајте со страна на скара од зеленчук. Треба нешто подготвено во еден момент? Исто така, побарајте го нашето преработено замрзнато пилешко на скара. Вклучува еден пакет од 48 мл од безбојни, пилешки гради без кожа. Со висококвалитетна фарма одгледувано пилешко без антибиотици досега, ние го одржуваме реално во сè што правиме. Чувајте го реално. Чувајте го Тајсон. *Минимално обработени, без вештачки состојки. ** Федералните регулативи забрануваат употреба на додадени хормони или стероиди во живина. Еден пакет од 48 мл (3 фунти) од пилешки гради без кожа без кожа. Сите природни* пилешки гради без конзерванси. 23 грама протеини на 4 мл. Пилешко без додадени хормони или стероиди **. Resealable торба за лесно складирање. Подготвени да се готви, да се замрзна.

R

Им се допаѓа и на купувачите