.

.

Hhei_k Плус Големина Дами Мода Лабава Повик Врвот V-Вратот Копче Печатени Маица преголеми маици за жени

Hhei_k Плус Големина Дами Мода Лабава Повик Врвот V-Вратот Копче Печатени Маица преголеми маици за жени

DEN 3.33
Износ

Плус големина Дами Мода Лабава Повик Врвот Копчето V-Вратот Печатени Карактеристики Маица : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Модерен и модерен дизајн ве прави попривлечни, покажувајќи ја вашата фигура и шарм добро информации За Производот : Сезона : цела година Прилика : Слободно Време, Материјал за забава : тип на Полиестерска Шема : стил на печатење : Секојдневен, секси Ракав : Краток Ракав Одговара : одговара На големината Дебелина : стандард како да се мие : измијте ги рацете ладно, закачете или исушете ќе добиете : 1 х дами врвови Големина Биста Должина НА Ракавот ХХХЛ 118см/46.46" 25см/9,84" 63см/24,80" големина : хххл биста : 118см/46,46" Ракав : 25см/9,84" Должина : 63см/24,80" табела со големина : Големина : С Биста : 88см/34,65" ракав : 22,5 см/8,86" Должина : 58см/22,83"големина : м биста : 94см/37.01" ракав : 23см/9.06" Должина : 59см/23.23"Големина : л Биста : 100см/39.37" Ракав : 23.5 см/9.25" должина : 60см/23.62"големина : xl биста : 106см/41.73" Ракав : 24см/9.45" должина : 61см/24.02"големина : xxl биста : 112cm/44.09" ракав : 24.5 Cm/9.65" Должина : 62cm/24.41"големина : Xxxl Биста : 118cm/46.46" Ракав : 25cm/9.84" должина : 63cm/24.80"големина : Xxxxl БИСТА : 124cm/48.82" ракав : 25,5 см/10,04" должина : 64см/25,20"големина : хххххл Биста : 130см/51,18" ракав : 26см/10,24" должина : 65см/25,59" ● премиум мек материјал, мала тежина и свеж и Ладен во лето. ●МОДЕН НАТПРЕВАР : женската блуза може да одговара со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Можете исто така да се вратите на секојдневниот рутински стил со тоа што ќе го напикате со фармерки. Облечените кошули за жени се совршени за секојдневен стил за да покажат искусни и убедени. ®НАТПРЕВАР : Одлично оди Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Спортски Панталони или Здолништа. Погоден за носење во пролет, лето и fall. Прилика : шифон блузи за жени има убав изглед, додека одлична изработка. Женски врвови секојдневен е погоден за секојдневни, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики. ● Врвовите направени од памук.Мек, растеглив и удобен за носење,Покажете ја вашата најдобра удобна и мека грижа за вас како бебе.

R

Им се допаѓа и на купувачите