.

.

Финис З Златни Зумери Перки За Обука За Пливање Големина Ф Одговара на машки 8,5-Женски

Финис З Златни Зумери Перки За Обука За Пливање Големина Ф Одговара на машки 8,5-Женски

DEN 543.20
Износ

Карактеристики 100% природна гума за создавање меко и сигурно вклопување.Флексната кутија лоцирана на дното на перката помага да се фати водата при зголемување, таргетирање и зајакнување на тетивата и глутесата пократкото сечило поттикнува пократок и побрз сепаратор На течности на врвот на перката овозможува стапалото лесно да се исече низ водата намалувајќи го заморот На четворките Во долниот дел Добијте Одличен Тренинг За Пливање : Дизајниран За фитнес и конкурентни пливачи за изградба на кардиоваскуларна кондиција. Кратки Сечила : перките на Зумерите промовираат пократки и побрзи удари додека генерираат погон низ водата и ја подобруваат техниката. Техника Канали : Контролирајте го свиткувањето на перката и ефикасно ве придвижува напред додека го намалувате заморот на ударот надолу и четворките. Флекс Кутија : Фаќа вода на ударот нагоре, таргетирање и зајакнување на тетивата и глутелите, неопходни за силни удари во пливање. Дизајн на затворена Пета : Создава меко и сигурно вклопување; Ја Зголемува флексибилноста и опсегот на движење за поефикасен удар.

R

Им се допаѓа и на купувачите