.

.

Куристан 98609006023710У фт. во. фт. во. Кејп Фејстон Килим, Мулти

Куристан 98609006023710У фт. во. фт. во. Кејп Фејстон Килим, Мулти

DEN 2548.96
Износ

Колекцијата кејп содржи суптилен, но сепак софистициран опсег на бои кои беа избрани за да го подобрат изгледот на неговите три, рафинирани линеарни хоризонтални обрасци. Изработена од најдобрите 100% полипропилен куртрон подобрен со влакна, оваа колекција на килими отпорна на временски услови, надворешна/внатрешна површина за изведба се одликува со високо-ниска структурирана конструкција со рамно ткаење за дополнителна димензија и издржливост. Совршен за стилски сончеви простории, жив двор и оние надворешни простори за живеење кои се дизајнирани за забава, целиот спектар на преодни избори за дизајн на кејп има можност да ги надополни најновите моди во надворешниот и секојдневниот мебел во затворен простор. Домаќин на широк спектар на можности за украсување, овие килими на отворено/внатрешно подрачје не се само отпорни на мувла и мувла, тие се стабилизирани со ув, така што нема да покажат знаци на избледување или влошување, дури и по неколкумесечна изложеност на отворено. Нудејќи совршено решение за покривање на подот на отворено за вашиот дом, колекцијата на кејп ги носи килимите на отворено/внатрешно подрачје на ново ниво на софистицираност што без напор ќе се вклопи со секој стил на дом. Карактеристики бегство фејстон килим100% Полипропилен Со Полипропилен Подобрен Со Влакна Високо-Ниско Структурирано Ткаењеобезбедува Издржливи Перформанси Во Често Користените Простори Внатре и Надвор Од Домашната Вода, Отпорен на Мувла/Мувла; УВ Стабилизирани Спецификации Боја : Мултиматеријал : Полипропиленеколекција : Капезизирај : 2'3" х 7'10"Тежина : 4 фунти-Ску : црс479 високо - ниски структурирани ткаат. Обезбедува Издржливи Перформанси во Често Користените Простори Внатре и Надвор од Домот. Вода, Отпорна На Мувла/Мувла; УВ стабилизиран. Висина На Купот : Без Висина На Купот (Рамно Ткаење).

R

Им се допаѓа и на купувачите