.

.

Чиста американска ледена црна малина пенлива вода, fl. Ул., Брои

Чиста американска ледена црна малина пенлива вода, fl. Ул., Брои

DEN 3.00
Износ

Чиста американска ледена црна малина пенлива вода е освежувачки начин да го добиете богатиот вкус на малина што го сакате во секое време од денот. И со природни вкусови, есенцијални витамини и екстракт од зелен чај, тоа е одличен избор за оние кои сакаат здрав начин за хидрат. Чиста американска ледена црна малина пенлива вода : природен flavorscontains 3% сок0 калории0 натриум.

R

Им се допаѓа и на купувачите