.

.

Чипс за пушење пушачи за пушачи и комплет за канистер

Чипс за пушење пушачи за пушачи и комплет за канистер

DEN 409.28
Износ

Уживајте во природниот вкус на BBQ од дрво во текот на целата година со Smokestack. Лесен за употреба за затворено и на отворено. Ситно чипови од дрво од дрво измешани со гроздобер даб, оригано и семе од целер за да создадат богат вкус. Smokestack е одличен со говедско, пилешко, јагнешко месо и зеленчук. Уживајте во природниот вкус на BBQ од дрво во текот на целата година со Smokestack. Лесен за употреба за затворено и на отворено. Ситно чипови од дрво од дрво измешани со гроздобер даб, оригано и семе од целер за да создадат богат вкус. Smokestack е одличен со говедско, пилешко, јагнешко месо и зеленчук.

R

Им се допаѓа и на купувачите