.

.

оз Нерѓосувачки Челик Тамблер

оз Нерѓосувачки Челик Тамблер

DEN 232.00
Износ

RИК 30 мл. Вакуум Изолирана Гимнастика Од нерѓосувачки Челик со Капак Отпорен на Прскање е едноставно најдобрата гимнастичарка на пазарот за неверојатна цена. Ако вашиот зафатен начин на живот во движење бара кригла за патување што не само што може да претепа, туку и да ги одржува пијалоците ладни или топли во текот на целиот ден, го најдовте вашиот совршен натпревар. 30 мл. е совршена големина за целодневна хидратација и доаѓа во различни бои за најдобро да одговараат на вашите потреби.Вакуумска изолација со двоен ѕид за максимално задржување на температурата надворешноста без Пот ја одржува надворешноста сува 18/8 конструкцијата од нерѓосувачки челик ги одржува пијалоците ладни до 24 часа одлично за топли пијалоци како кафе или чај-тесен, тежок капак, лесна основа за држење и тесен, висок дизајн за да одговара на повеќето држачи за чаши, вклучува КАПАК ОТПОРЕН НА Прскање ИДЕАЛЕН ПРИДРУЖНИК за ПАТУВАЊЕ-нашите изолирани чаши СЕ направено за пијалоци во движење. Гимнастичар од нерѓосувачки челик со капак што доаѓа во големини од 20oz, 30oz и 40oz во асортиман на бои. ДВОЕН ЅИД ИЗОЛАЦИЈА-тоа е двоен ѕид вакуум изолирани патување кригла со херметички печат. Ја задржува топлината и студот, за да ги одржува вашите пијалоци ладни подолго и топли пијалоци топли. ЗА ТОПЛИ И ЛАДНИ ПИЈАЛОЦИ - оваа изолирана чаша за кафе е кригла за патување со ладен и топол пијалок. Користете ја оваа патна гимнастичарка за чај, надворешноста останува сува со надворешноста отпорна на пот.

R

Им се допаѓа и на купувачите