.

.

Кафе Пиење Медитација 20оз Тамблер Патување Кригла Смешни Јога Подарок Идеја

Кафе Пиење Медитација 20оз Тамблер Патување Кригла Смешни Јога Подарок Идеја

DEN 2.67
Износ

Оваа голема Медитација од нерѓосувачки челик со капак е совршен подарок за секој што сака Медитација.Нема поголемо чувство во светот да добиете подарок За Медитација што зборува за вашето срце. Дарителот троши време да избере нешто за што знае дека ќе ви го стопли срцето со радост, смеа, топлина и среќа!Оваа совршено вакуум-изолирана Чаша За Медитација е одличен подарок што сигурно ќе предизвика примачот да ужива во вашиот избор додека го пие својот омилен топол, топол или ладен пијалок дома, на работа или во движење со децата.Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик и прав обложен со боја, дизајнот е отпечатен на предната страна на шолјата и дизајните нема да исчезнат со текот на времето кога е рачно измиен и згрижен!Медитација Кригла Гимнастик изработени од нерѓосувачки челик со издржлив прав слој.Овој голем вакуум изолиран гимнастик со капак прави одличен подарок за Медитација и подарок.Големиот гимнастичар за љубителите на Медитација ги одржува топлите пијалоци топли и ладни пијалоци ладни. Однесете ја оваа гимнастичарка насекаде. Вашиот пијалок ќе остане на совршена температура, дури и ако е оставен во автомобилот цел ден. Совршено за кафе во зима или ладно кафе во лето.Дизајнот е печатен квалитет и најдобро се грижи само со рачно перење, тогаш дизајнот ќе трае долго време!Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик и издржлив слој во прав. Кафе Пијалок Медитација 20оз Тамблер Патување Кригла Смешни Јога Подарок Идеја.

R

Им се допаѓа и на купувачите