.

.

Како Што Се Гледа На Тикток - Играта Со Вирални Карти За Пиење од Што Мем?® - Збунет

Како Што Се Гледа На Тикток - Играта Со Вирални Карти За Пиење од Што Мем?® - Збунет

DEN 2.00
Износ

Сега добијте двојно повеќе Зуење за посебна цена со нашиот зуен комбо пакет со нашата OG црна зуена кутија плус црвената прва експанзија кутија Зуеше е партија игра која добива вас и вашите пријатели хидрирани Совршен За започнување зачинување или израмнување на било која партија повратен удар или lowkey ноќ со пријателите. Дали знаевте дека 75 Од Американците се дехидрирани, Нема Среќа За Вас Зуењето е забавната игра што ќе ве хидрира вас и вашите пријатели. Совршен за започнување зачинување или заокружување на кој било повратен удар на забава или локи ноќ со пријателите, донесен од креаторите на најпродаваната партиска игра "Што Мем". супер е лесно да се игра и со 250 карти што ќе ве натераат да гласате да се натпреварувате и да признаете со вашите пријатели, ниту еден два круга никогаш не е ист. За време на оваа игра угаснете ја жедта со либација по ваш избор чоколадо млеко цреша кока кола го именувате со купување на оваа игра, ослободувате ЗУИ од која било и секаква одговорност поврзана или произлегува од која било игра, вклучително и од каква било акција неактивност или употреба на играта од кој било играч, а вие и сите играчи дополнително ослободувате ЗУИ од какви било побарувања или дејствија од секаков вид што произлегуваат од која било игра. Ќе Стане Лично : Зуењето е забавната игра што ве хидрира вас и вашите пријатели! Совршен за започнување, зачинување или израмнување на која било забава, повратен удар или локи ноќ со пријателите. Дизајнирана за 21+ : оваа игра содржи зрела содржина и е наменета за возраст од 21+. Како Да Се Игра : нејзините едноставни се врти цртање картичка од врвот на палубата. Кога ќе дојде редот, прочитајте ја картичката гласно и или вие или групата ќе пиете врз основа на барањето на картичката, во зависност од тоа што е тоа. Пена, исплакнете, повторете додека вие и вашите пријатели не ја задоволите жедта. Тоа е најзабавно со 3 до 20 играчи. Што Има Внатре : 250 збунети картички и упатства. Доведени до Вас Од Она што Го Мем? : Ние исто така правиме тони други партиски игри инспирирани од поп-културата. Проверете ја нашата продавница за повеќе страшни партиски игри Како Некохерентен, Нов Телефон кој Не? И повеќе!.

R

Им се допаѓа и на купувачите