.

.

Ед Харди Од Кристијан Аудигиер, Подарок За Жени Со Оз

Ед Харди Од Кристијан Аудигиер, Подарок За Жени Со Оз

DEN 423.84
Износ

Комплетот за подароци вклучува Спреј За Парфем од 1 мл И Фина Миризлива Магла од 8 мл. Само погледнете ја оваа! Ако ова не е најмилото дете во градот, тогаш не знам кој е. Шишето со ед Харди со изглед покриено со тетоважа, со уличен паметен изглед има повеќе од современа кул и хипнес во својата содржина. Сочно, пенливо цветно овошје совршено за повеќегодишно носење излегува со сета кора од безгрижна млада жена која ужива во животот до четврти степен. Сочни, свежи ноти на дива јагода, рубин црвен грејпфрут, суфл од јаболка и манго се придружба на нејзината разиграност. Но, нежната, кул личност целосно се развива додека срцето и основните ноти ја откриваат нивната пријатна топлина во лопати. Ед Харди Од Кристијан Аудиџиер, 2 Парче Подарок Во Собата За Жени со 1 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите