.

.

Божиќна црвена полиестерска шема на паун лента, 720 2,5

Божиќна црвена полиестерска шема на паун лента, 720 2,5

DEN 1.33
Износ

Паун лента е совршен акцент за додавање на кој било од вашите подароци за празници за браќа и сестри, родители или деца. Прекрасната шема на паун на оваа лента е прекрасен начин да се истакнете меѓу другите подароци под елката. Лесно се формира во лакови за додавање на сегашност. Овие празнични тематски панделки сигурно ќе направат кој и да ја прими подарочната насмевка. Најдобриот дел за оваа ролна лента е тоа што е лесно да се чувате откако ќе завршите со употреба. Панделките доаѓаат во сите големини и дизајн, но Божиќните панделки го прават завиткувањето многу позабавно, особено за време на постојаното завиткување оваа сезона. Боја : Црвена и злато. Големина : 2,5in x 20yd. Количина : 1/пакет. Оваа лента се тркала десно назад и може лесно да се чува до понатамошно користење. Користете ја оваа лента за да додадете нешто дополнително на вашите подароци, украси и проекти.

R

Им се допаѓа и на купувачите