.

.

Машки класичен исмејник на вратот

Машки класичен исмејник на вратот

DEN 2.67
Износ

Ватиран исмејувачки врат -пуфер е одлично парче облека што нуди стил и супстанција на вашата гардероба оваа сезона. Тоа е лесна и вода и отпорна на ветер, ја прави одлична за секојдневно носење или лесно пакување за патување. Карактеристики Затворање на патент и многу џебови за да ги чувате вашите работи безбедни. Лесна грижа. Машинско миење. Отпорен на вода и ветер. Затворање на поштенски патенти. Средна тежина.

R

Им се допаѓа и на купувачите