.

.

22 Пролет Божур Венец

22 Пролет Божур Венец

DEN 1.67
Износ

Овој венец содржи големи светли цветови од цвеќиња од бели, розови и виолетови бои. Исечен е со зелени лисја, папрати и кластери од бобинки за дополнителна природна привлечност. Прикажете го овој светол и сончев венец на вратите, ѕидовите и прозорците на внатрешни или покриени надворешни локации. 22" дијаметар. Цвета бел, розов и виолетов божур во боја. Зелени лисја, папрат и бери кластери. За внатрешен или покриен надворешен дисплеј.

R

Им се допаѓа и на купувачите