.

.

Тркалезно Складирање Отоманско Со Дрвен Капак,Кружна Отоманска Рачно Изработена Отоманска Масичка За Кафе, Крајна Маса И Подножје за Дневна Соба беж 67308

Тркалезно Складирање Отоманско Со Дрвен Капак,Кружна Отоманска Рачно Изработена Отоманска Масичка За Кафе, Крајна Маса И Подножје

DEN 2079.84
Износ

Модерно Тркалезно Складирање Отоманско : нашето големо складирање отоманско е изработено од висококвалитетен фурнир со кадифена и мермерна текстура, телото е исполнето со пена со висока густина, тоа е прифатлива и функционална странична маса, масичка за кафе, подножје, многу Погодно за употреба во дневни соби и спални соби.Подножје за Складирање 3-во-1 : Нашата разноврсна рачно изработена отоманска странична маса ви дава скриен простор за складирање, со структура во облик на тапан и дрвена покривка, оваа крајна маса може да се користи како отоманска, подножје за нозе, а исто така се удвојува како удобно седиште.Цврста и Издржлива Османлиска Подножје : отоманската масичка за кафе е рачно изработена од квалификувани занаетчии за мебел, изработена од МДФ, дрво и пена од еукалиптус, таа е доволно силна и издржлива за да се користи многу години, и лесно се движи, може да се постави таму каде што ви треба според вашите потреби, капацитет на тежина : 250 килограми.Простран Скриен Простор За Складирање : отоманската крајна маса може да се користи како кабинет за складирање на сите предмети што ви се потребни, како што се книги, списанија, играчки, постелнина и така натаму, ефикасно да го организирате вашиот простор и да ја направите просторијата повеќе tidy.No Потребна Е Инсталација : нашата подножје за нозе мери 28.35 "D x15. 35" H, ова складирање отоманско со капак не треба да се инсталира, само отворете го пакетот и користете, нашата подножје е достапна во 4 бои за да изберете (Розова/Беж/Сива/Црна), може совршено да се совпадне со секој украсен дом. Тркалезно Складирање Османлиски Со Дрвен Капак,Кружна Отоманска Рачно Изработена Отоманска Масичка За Кафе, Крајна Маса И Подножје за Дневна Соба беж 67308.

R

Им се допаѓа и на купувачите