.

.

Фараон фенси екстра долго зрно збогатен ориз, спакуван во поли-торба од Оз од Фараон Храна

Фараон фенси екстра долго зрно збогатен ориз, спакуван во поли-торба од Оз од Фараон Храна

DEN 2.33
Износ

Фараон фенси долго жито збогатен ориз е спакуван со највисок квалитет 4% скршен ориз достапен. Расте во јужниот регион на Соединетите Држави овој фенси ориз со долги зрна е познат по неговиот постојан квалитет. Секоја чаша ориз со долги жито од фараон готви до совршенство и е вкусна. Оризот со долго жито од Фараон има 0 G заситени маснотии, 0 G транс маснотии, 0mg холестерол и 0mg натриум. Фараон Рајс - името на кое можете да му верувате! Фараон фенси долго жито збогатен ориз е спакуван со највисок квалитет 4% скршен ориз достапен. Расте во јужниот регион на Соединетите Држави овој фенси ориз со долги зрна е познат по неговиот постојан квалитет. Секоја чаша ориз со долги жито од фараон готви до совршенство и е вкусна. Оризот со долго жито од Фараон има 0 G заситени маснотии, 0 G транс маснотии, 0mg холестерол и 0mg натриум. Фараон Рајс - името на кое можете да му верувате!.

R

Им се допаѓа и на купувачите