.

.

Елен дегенерес измиен микрофибер цврст збир на ватенка близнаци

Елен дегенерес измиен микрофибер цврст збир на ватенка близнаци

DEN 720.00
Износ

ЕД измиената микрофибер ватенка е едноставна, но сепак современа. Измиениот микрофибер е супер мек и пријатна. Овој ватенка сет е совршен додаток на кој било кревет. ЕД измиената микрофибер ватенка има бод на триаголник на цврсто тло. Дизајниран со употреба на супер мека измиена микрофибер ткаенина направена за издржливост. Овој премија ватенка е лесна со обично, меко и пријатно чувство.

R

Им се допаѓа и на купувачите